logo2

 | CTL Hakkında | Ürünler | Satış | Referanslar | Servis | İletişim

email

» Ana Sayfa » Servis

Servis

all02

Kontrol Sistemleri

Enerji Sistemleri

 

CTL Hakkında

Satış

Referanslar

Teknik Servis

İletişim

hizmet02


Dr.O Servis

1986 yılından bu yana Dijital Koortinat Okuma (DRO) Sistemleri üreten şirketlerimizin sizlere işinizi güvenle sürdürmenizi sağlayabilmek için verdiği hizmetin adıdır.

Tam donanımlı CTL Teknik Ekibi, Dijital Koordinat Okuyucularımızn işiniz her aşamasında aynı kesinliki güvenilirlik ve sağlamlıkla çalıştığından emin olmanızı sağlar.Dr. O Servis güvencesiyle,tezgahınızın işlemeye devam edeceğinden emin olursunuz.

Dr O Servis kalitesinin arkasında CTL’in deneyimi ve taknik imkanları bulunmaktadır.İleri mühendislik ürünü DTO cihazlarının bakım,onarım ve benzeri servislerini yapan tam yetkili Dr.O Servis Ekibi, yüksek kalitesi ayar aparatları,gelişmiş test cihazları,0.001 mm hassasişyetli DRO’ları test edebilmek için üretilmiş 0.000001 mm ölçüm yapabilen Lazer Enterferometre gibi özel teçhizatlarla donatılmıştır.

Dr.O Servis Araçlarıi Türkiye genelinde servis vermekte ve her noktaya en kısa zamanda erişim sağlamaktadır.

 

servis

Dr.o Acil Servis

Dr.O Acil Servis sistemimizin arızası ne olursa olsun en hızlı desteği alırsınız.Acil Servis isteğiyle Dr.O Servis Merkezi’ni aradığınızdaiservis aracımız hazır yedek malzeme ve donanımla,arıza veya şikayetinizle ilgili tüm bilgileri edinmiş olarak hemen yola çıkacaktır.

Gün içinde saat 12.00’a kadar bildirilen arızalar en geç aynı gün saat 18.00’e kadar, saat 12.00’den sonra bildirilen arızalar en geç sonraki iş günü saat 12.00’ye kadar çözümlenir.Arızanızgaranti kapsamındaysa, hiçbir bedel ödemezsiniz.

Dr.O Ekibi size ulaştığındaiarızalı olan sisteminizin mutlaka yerinizde tamir edilecek ve çalışır hale getirelecektir.Sistem aruzalarında kullanılan tüm parça ve aksamlar Dr.O ServisAracın’da mevcuttur.

Sisteminizin mekanik ve elektrınik ayarlarının yenilenmesi,ölçme hatalarından kaynaklanan iş kayıplarının engellenmesi ve daha bir çok ileri mühendislik desteği gerektiren konuda Dr.O Servis Ekibi’ne güvenebilirsiniz.

Sistem stoklarımızda sisteminize ait parçaların bulundurulmasını gerektiren bu hizmet iancak Dr.O Acil Servis Sözleşmesi yapıldığında verilebilmektedir.

 

 

bakim

Dr.O Tam Güvenlik

Sisteminizin tüm parçaları,malzeme,işçilik ve montaj hatalarından kaynaklanan atızaların yanı sıra yangına,kırılmaya ve/veya kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalara karşı bütünüyle güvence altına alır.

Hiçbir hasarın tamiri için bedel ödemezsiniz.Cihazınızın tamiri mümkün değilse,eşdeğer yaş ve özellkte başka bir cihazla değiştirilecektir.

 

 

 

Dr.O Ek Garanti

Çalışır durumdaki CTL Sisteminizin garantisi dolduysa süresini uzatabilirsiniz.Böylece malzeme ,işçilik ve montaj hatalarından kaynaklanan arızalar için tamir ücreti öedemezsiniz.

Dr.O Ek Garanti Paketi’ni aldığınızda ,CTL ve/veya EAE Electronics marka sisteminizin(ölçme cetvelleri de dahil olmak üzere) Dr.O Servis Ekibi tarafından kontrol edilecektir.

Kontrol ve ölçümler sonucunda sisteminizde bir arızasını bulunmadığı teyid edilirse,s,steminizin garanti süresi küçük bir bede karşılığında uzatılabilir.

Dr.O Acil Servis ile birlikte alındığında garanti dahilindeki arızalardan hiçbir bedel alınmaz.

 

Dokumantasyon


Kontrol sistemlerimizin detaylı bilgilerine ilgili sayfada bu sütunda bulunan PDF bilgisayarınıza indirerek ulaşabilirsiniz.
Adobe Acrobat reader bilgisayarınıza yüklü değilse
buradan yükleyebilirsiniz

acrobat


 

  (C) 2005 CTL Enerji ve Kontrol Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş. | Webmaster |